Atrakcje w "Gościńcu Izabell"

Łowisko „Wędkarski Raj”

Amatorzy wędkowania, bez żadnych obaw o nieudane połowy, mogą skorzystać z przylegającego do Gościńca Izabell łowiska, które nazywamy „Wędkarskim Rajem”. Pływa w nim kilka ton różnorakich ryb, oczywiście z królewskim karpiem na czele.

Zjeżdżalnia/Zamek dmuchany

Każde dziecko lubi zjeżdżalnie: małe, średnie, duże – te wywołują najwięcej emocji – dlatego oferujemy naszym Gościom super zabawę dla dzieci, ale nie tylko. Z naszej zjeżdżalni korzystają często dorośli i wydają się być nie mniej zadowoleni niż ich pociechy.

Sala konferencyjno-rozrywkowa

Zapraszamy Państwa do organizacji meetingów, szkoleń, konferencji w naszym obiekcie. Posiadamy kompleksowo wyposażoną sale konferencyjną. Rzutnik, multimedialną tablicę do prezentacji oraz szerokopasmowy Internet .Do tego dla rozrywki stół do tenisa stołowego oraz billard.

Boiska – piłka nożna, siatkówka

Nasz gościniec oferuje własne boisko, właściwie dwa: do piłki nożnej i siatkówki. Oczywiście organizujemy na nich również gry i zabawy sportowe. Są świetnym miejscem na sportowo-rekreacyjny piknik i inne zabawy ruchowe na powietrzu.

Namiot imprezowy
Chatka grillowa

Wszyscy dobrze wiemy jak w obecnych czasach ceni się plenerowe imprezy i potańcówki. Dlatego wychodząc naprzeciw naszym gościom, oferujemy państwu do wynajęcia namiot imprezowy razem z chatką grillową oraz profesjonalną obsługą.